Ali471 Kimdir, Nereli, Gerçek Adı Nedir?

Milli takım için yaptığı şarkı ve sonrasında da rapçi Uzi ile birlikte de şarkılar yapan ve merak edilen bir isim haline gelen Ali471 kimdir ? kendisiyle ilgili tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

EURO 2021’de mücadele edecek olan Türkiye A Milli Futbol Takımı için de şarkı yapmıştır. Bu parçaya imza attıktan sonra birçok Türk futbolcudan destek gelmiş ve mutluluğunu da dile getirmiştir. Ali471 gerçek adı nedir ? Ali471 mahlasıyla şarkı yapan ve bilinen rapçinin tam adı Ali Talha Güneş’tir. Ali471 nereli ? Aslen Karaman’lıdır. Çoğunlukla Almanca parçalar yapmaktadır. Kendisi Almanya’da yaşamaya devam etmektedir. Hadi gel gezelim, Goalgetter, Hadi gel çoşalım, İn Meinem Kopf, Harbi, Regen, Hadi Gel, Neyle, Ganz Allein gibi bazı parçaları bulunmaktadır.

Ali471 mahlasındaki 471’in anlamı hiçbir yerde açıklanmamış olup bir anlamının olduğunu düşünüyoruz. Kendisiyle ilgili daha fazla bilgiye sahipseniz yorumlar kısmında herkesle paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Victoria Justice Kimdir? başlıklı makalemizde Biyografi, Victoria Justice Biyografisi ve Victoria Justice Boyu Kaç Cm? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir