Asil Kargo Kimin?

Birçok yerde Asil Kargo ile gönderim yapıldığı görüyoruz ve daha önce hiç duymadığımız için şaşırıyoruz. Birçok bilindik ve her yerde şubesi olan firmaların yanında nasıl hizmet verdiklerini bilemiyoruz. Bildiğimiz kadarıyla sadece İstanbul ilinde hizmet veren bir firma. Peki Asil Kargo Kimin ?

Bu kargo şirketinin web sitesinde yapılan bilgilere göre; 2012 yılında kurularak kargo ve dağıtım hizmetlerinde hizmet vermekte olan bir firmadır. Şirketin resmi ismi ASİLKAR LOJİSTİK’tir. Sahibinin kim olduğu hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Her şirkette olduğu gibi Asil Kargo için de şikayetvar.com gibi sitelerde şikayet mevcut.

Web siteleri oldukça sıradan ve basit olup profesyonel bir halde gözükmüyor. Ayrıca görsellerin de Sürat Kargo’dan alınan görseller olduğu oldukça dikkat çekici. ancak herhangi bir bağları olmadığını düşünüyoruz.

Bir önceki yazımız olan Trafikte Google Glass Kullanmak Yasaklandı! başlıklı makalemizde Google Glass ve google glass yasaklandı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ..close