Bir Kamyon Dolusu Nutella’yı Çaldılar

nutella-arabasi

Almanya Hessen eyaleti Niederaula şehrinde geçtiğimiz hafta sonunda çok ilginç ve bir o kadar da “tatlı” bir hırsızlık meydana geldi. Bir grup soyguncu çetesi tamamen dolu bir kamyon  Nutella çikolatayı çalarak kayıplara karıştı.

Güvenlik güçleri tarafından yapılan açıklamada, çalınan 5 ton Nutella’nın toplam mali değerinin 16 bin euro olduğu bildirdi.

Almanta Hessen eyaletinde daha önce hırsızlar çok miktarda gıda maddeleri çalmıştı. Mart ayı süresince 30 bin euro değerindeki 5 ton kahve, Ağustos ayında ise 34 bin kutu enerji içeceği aracı çalınmıştı.

Hırsızlık şöförlerin aracını bıraktığı bir otoparkta meydana geliyor. İçi Nutella dolu bir araç birçok kişi tarafından cazip görülebilir. Ne kadar tatlı bir hırsızlık olsa da hırsızlığın büyük bir suç olduğu unutulmamalı. Nutella’nın reklam kampanyası olabileceği de akıllara gelmiyor değil =)

Bir önceki yazımız olan Anna Kendrick Kimdir? başlıklı makalemizde Anna Kendrick Biyografisi, Anna Kendrick Boyu Kaç Cm? ve Anna Kendrick Burcu Ne? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. Kaçıran adam nereye kaçabilir ki. çok uzağa da gidemeyeceği kesin. her yerde dikkat çekecektir. reklam bu reklamm 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir