Boyner’in Adı Değişti!

Boyner Holding ve Mayhoola arasındaki satış sürecinin tamamlanmasıyla Boyner Perakende’nin unvanında değişiklik yapıldı. “Boyner Perakende ve Tekstil Yatırımları Anonim Şirketi” olarak bilinen şirket “Beymen Perakende ve Tekstil Yatırımları Anonim Şirketi”şeklinde değişti.

Boyner Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş (BOYP) ana ortakları ile birlikte gerçekleşen hisse devir işlemleri sonrasında, Beymen ve AY Marka Mağazacılık, Beymen Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş bünyesi altında tekrar birleşiyor.

Beymen tarafından yapılan açıklamaya göre, Mayhoola for Investments LLC ve Boyner Holding A.Ş arasındaki ortaklığın ve Hissedarlar Sözleşmesi’nin sonlanmasından sonra 26 Ağustos’ta yapılan BOYP Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nda şirket ticaret unvanının Beymen Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş şeklinde değiştirilme kararı alındı.

Şirket KAP’a unvan değişikliği açıklamasını şöyle yaptı:
Şirketimizin, 26 Ağustos 2019 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında alınan kararlar 27 Ağustos 2019 tarihinde İstanbul Ticaret Sicili Müdürlüğünce tescil edilmiş, Şirketimizin unvanı BEYMEN PERAKENDE VE TEKSTİL YATIRIMLARI ANONİM ŞİRKETİ olarak değişmiştir.

Bir önceki yazımız olan Anna Kendrick Kimdir? başlıklı makalemizde Anna Kendrick Biyografisi, Anna Kendrick Boyu Kaç Cm? ve Anna Kendrick Burcu Ne? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın