Class Oil Neden Ucuz?

İstanbul’un birçok ilçesinde görmeye başladığımız Class Oil, yerli bir akaryakıt dağıtım şirketi olarak, yıl sonuna kadar 50 yeni istasyon açma kararı ile ilerliyor. Şirket, bu atılımla en az bin kişiye istihdam sağlamayı hedefliyor.

Class Oil Sahibi Kim?
Naifoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahsun Uslu, yüzde 100 yerli ve milli dağıtım şirketi olduklarını hatırlatarak “Cumhurbaşkanımızın ‘Zaman yatırım zamanıdır, yatırım olacak ki üretim artsın, istihdam olsun’ açıklaması sonrası bünyemizde bulunan Class Petrol’ü hızla büyütmeye karar verdik. Yıl sonuna kadar 50 yeni istasyonumuzu faaliyete geçirmeyi hedefliyoruz. Ne kadar çok yatırım yaparsak o kadar istihdam sağlamış olacağız” dedi. Uslu açılacak her bir istasyonun 20-50 kişi aralığında istihdam sağlayacağını belirtti.Uslu, temmuz ayı içerisine İstanbul’da iki istasyon açacaklarını ve ardından Çeşme ile Alanya’da yatırımlarına devam edeceklerini bildirerek “Bizler ne kadar yatırım yaparsak ülke ekonomisine o kadar katkı sağlamış olur ve bunun mutluluğunu yaşarız. El birliği ile ülkemizin içinde bulunduğu koronavirüs sürecinden bir an önce çıkacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Anna Kendrick Kimdir? başlıklı makalemizde Anna Kendrick Biyografisi, Anna Kendrick Boyu Kaç Cm? ve Anna Kendrick Burcu Ne? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir