Ebru Şallı Kimdir?

Ebru Şallı Kimdir?

Doğum Adı: Ebru Şallı
Doğum Tarihi: 15 Ocak 1977
Doğum Yeri: İzmir, Türkiye
Burcu: Oğlak
Boyu: 175 cm
Kilosu: 47 kg
Göz Rengi: Mavi
Saç Rengi: K. kumral
Giysi Bedeni: 34-36
Ölçüleri: 84-59-87 cm
Ayakkabı No’su: 36
Meslek: Sunucu, model
Eğitimi: Nişantaşı Kız Lisesi
İlişkileri: Ozan Orhon, Harun Tan (2002/evlendi)
Çocukları: Beren, Pars

Hakkında:

ebru-salliEbru Şallı Tan (d. 15 Ocak 1977, İstanbul), 1995 yılı Queen of Turkey yarışması Türkiye güzeli, model ve sunucusudur.

1993 yılında fotomodellik yapmaya başlamış, 1996 yılında Nişantaşı Kız Lisesi’nden mezun olmuş ve sonrasında üniversite eğitimine devam etmemiştir. 1997 yılında Ozan Orhon ile evlenmiş ve bir yıl sonra boşanmıştır.Unutabilsem, Belalım Benim, Gölge Çiçeği adlı televizyon dizilerinde oynamıştır, Reyting Hamdi’de de bir süre rol aldı. Harun Tan’la evlendikten sonra podyumlara son verdi. Bu çiftin 2004 yılında Beren adlı bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Bir de Pars adında bir oğulları vardır. İkinci çocuklarının ismine öncelikle Berk olmasına fakat daha sonra eşinin isteğiyle değiştirerek Pars olmasını kararlaştırmışlardır.

Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak adlı bir kitap yazmıştır ve pilates için egzersiz videosu yayımlamıştır. Daha sonra tv8 ekranlarında Ebru’nun Mutfağı adlı bir program sunmuştur.

Hafta içi her gün Beyaz TV’de Ebruli programının sunuculuğunu yapmaktadır.

 

Resimleri – Fotoğrafları:

ebru şallı ve eşi harun tan

A 35230

Ebru Şallı, Eşi Harun Tan ve Çocukları Beren ve Pars

Ebru Şallı ve Çocukları Beren ve Pars

Bir önceki yazımız olan Justin Timberlake Kimdir? başlıklı makalemizde Biyografi, Justin Timberlake Biyografisi ve Justin Timberlake Boyu Kaç Cm? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ..close