Emre Terzioğlu Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Emre Terzioğlu Dalga isimli şarkısı ile Spotify Türkiye gündemine girmiş ve sonrasında da merak edilen bir isim olmayı başarmıştır. Bu şarkının birden bire ilk sırada nasıl geldiği bilinmiyor ve şarkının biraz zaman sonra kaldırıldığı görüldü. Emre Terzioğlu kimdir ? hakkında tüm merak edilenleri sizlerle paylaşacağız.

Emre Terzioğlu kaç yaşında ? 9 Aralık 2003 doğumlu olup 2021 yılı itibariyle 18 yaşındadır. Emre Terzioğlu nereli ? Balıkesir, Edremit doğumludur. Aslen de Edremit Balıkesir’lidir. Müzisyen, müzik yapımcısıdır. 2021’de yayınladığı ilk parçası “Gravity” ile tanınmaya başlayan Terzioğlu, Türkçe Rap’in müzik yapan bir kişidir. Cakal’ın Lütfen şarkısının Remix versiyonu, Gravity, Levend, Claw, Honor, Warrior, Fear, Hype, Ash, Blitz gibi şarkıları bulunuyor. Ancak Dalga isimli şarkısı nasıl popüler hale geldi ve ilk sırayı aldı bu bilinmiyor. Bazı kaynaklarda sahte bir şekilde başa çıkarıldığı yazılmıştır. Instagramdan takip etmek isterseniz: emreterzioglumusic

Bir önceki yazımız olan Victoria Justice Kimdir? başlıklı makalemizde Biyografi, Victoria Justice Biyografisi ve Victoria Justice Boyu Kaç Cm? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir