Erol Kaynar Kimdir?

Erol Kaynar ismini sıkça duymaya başladık. Erol Kaynar kimdir ? En çok yemek merakı olan bir kişi olarak karşımıza çıkıyor. Yemek yapmayı İsviçre’de Fransız bir şefin yanında öğrendiğini söylemektedir. Master Chef yarışmasının en başarılı görülen jürisi olmuştur. Kendisini bir tarafımız İzmir, bir tarafımız Anadolu ve diğer bir tarafımız da İstanbul’lu olarak tanıtıyor. Koyu Beşiktaşlı olup Beşiktaş yöneticiliği ve dalış merakı olan birisidir. Türkiye’nin yani sıra Maldivler, Seysel Adalari, Endonezya, Kuzey Çin Denizi ve Kızıldeniz dahil olarak en önemli yerlerde su altı çekim yapmıştır. Aynı zamanda spor yorumculuğu da yapmıştır. Şalsız asla diyenlerden olduğunu söylemekte ve her fotoğrafında şal ile olduğu görülmektedir.

Galata Kulesi’nin işletmesi ile işletmeciliğe adım atmıştır. Sortie, Kalamata, Salomanje ve Ghetto gibi mekanların sahibidir. Sortie isimli mekanı kardeşi Varol Kaynar ile birlikte işletmektedir. Eksen Group’un sahipleridir. Cento Per Cento İtalyan lokantasında garsonluk, daha doğrusu aboyerlik yaptığı dönem olmuştu. Futbol ile oldukça çok uğramış olup Mercolo isimli futbolcuya Çarçello demesi sosyal medyada oldukça tepki çeken durumlardan biri olmuştur. Erol Kaynar, aşk hayatıyla da gündemde olmuştur. Bizim ulaşabildiğimiz kadarıyla evli değil. Babası İsmet Kaynar 2011 şubat ayında merdivenlerden düşerek 87 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Bir önceki yazımız olan Victoria Justice Kimdir? başlıklı makalemizde Biyografi, Victoria Justice Biyografisi ve Victoria Justice Boyu Kaç Cm? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ..close