Fatih Bulut Kimdir Nereli?

Çok Sevdim Yalan Oldu isimli şarkısıyla sosyal medyada oldukça ses getiren Fatih Bulut kimdir ve Fatih Bulut nereli konuları merak konusu oldu. Peki, Türkücü Fatih Bulut kimdir? İşte Fatih Bulut ile ilgili bilgiler bu yazımızda.

Fatih Bulut isimli sanatçı kimdr, nereli ve kaç yaşında gibi sorular sanatçının popüler hale gelmesiyle birlikte merak konusu oldu. Oyuncu İrem Sak tarafından yayınlanan bir videoda “Çok Sevdim Yalan Oldu” adlı çalan şarkıyı söyleyen Fatih Bulut, sosyal medyada merak edilen isimlerden biri oldu.

Yıldızı birden bire parlayan Fatih Bulut adlı şarkıcı Kayseri’de düğün salonlarında şarkı söylemektedir. ‘Çok sevdim yalan oldu’ şarkısı ile sürpriz bir çıkış yaptı. 29 Ağustos’da İrem Sak’ın desteği ile ilk klibi yayınlandı ve bir hafta gibi kısa bir sürede de 14 milyondan fazla izlenme sayısına ulaştı.

Kayseri’de doğan Fatih Bulut’un tam on tane kardeşi var. Babasını kanserden kaybettiği gibi genç şarkıcı abisini de kalp krizi sonucu kaybetti. Babasının vefatının ardından müzik dünyasına da ağırlık vermeye başladı. Çoğunlukla köydeki düğünlerde şarkı söyleyerek geçimini sağlamaktadır. Sanatçı olmanın çocukluk hayali olduğunu söyleyen yıldızı parlayan sanatçının yolu açık olmasını diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Victoria Justice Kimdir? başlıklı makalemizde Biyografi, Victoria Justice Biyografisi ve Victoria Justice Boyu Kaç Cm? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın