Florya Güneş Plajı Ne Zaman Açılıyor 2018

İstanbul’da her yerde denize girmek maalesef mümkün değil. Bazı yerlerde kıyı temiz olsa da plaj halinde değil ve kumsal olmayınca güneşlenmek de çok mümkün olmuyor.

İstanbul Florya’da bulunan Güneş Plajı oldukça güzel bir lokasyonda bulunduğu için ulaşımı kolaydır. Çiroz’a yakında bulunan bu plaj son derece bakımlı ve temiz bir hizmet verilen plajdır. Her giriş yapan kişi için 1 adet şezlong ve 1 adet şemsiye verilmektedir.

Florya Güneş Plajı ne zaman açılıyor ? İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmet verilen bu plajda tam ücret 20,00 tl ve öğrenci ücreti 10,00tl’dir. İstanbul Seyahat Kartı ile giriş yapabilmek mümkün olup 1 Haziran’da hizmet vermeye başlanmaktadır. Plajın içine yiyecek ve içecek sokmanın yasak olduğunu unutmayınız. Bu şekilde bir yasak bulunmasının sebebi çok fazla çöpün etrafa atıldığı için olduğu bilinmektedir. Ücretli ve girişlerin denetimli olduğu bu yerlerde ailecek deniz keyfi yapmak çok daha keyifli olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Trafikte Google Glass Kullanmak Yasaklandı! başlıklı makalemizde Google Glass ve google glass yasaklandı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ..close