[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #25540  12-09-2012 13:12 GMT+2 saat  

Can

Admin

Tecrübe Puanı.: 100%
Ruh Hali: Neutral
Mesaj 5381
Ülke:
Meslek: Webmaster
Facebook'ta Paylaş

EV KUR Alışveriş Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kan Sivas Divriği doğumlu. Ticaret ile ilgilenen genç bir girişimci olarak Hasan Kan bu konuda gerçekten örnek alınacak insanlardan biri. Sıfırdan başlayarak verdiği üstün ve örnek çaba sayesinde geldiği bu noktada şimdi herkes tarafından taklit edilmeye çalışılan bir isim. Türkiye'nin gizli zenginlerinden biri olarak nitelendirilen Hasan KAN; hayırseverliği ile de dikkat çeken iş adamlarından birisi. Bunun en büyük örneği ise Sivas Üniversitesine yaptığı yatırım ve yardımlardır...

EVKUR Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kan, 1989 yılında sadece halı satışı yapan firmanın bugün müşterilerin en çokgüven duyduğu uluslararası ve yerli markaları satışa sunduğunu belirterek, Cep telefonu, bilgisayar, elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, ısıtma soğutma, spor aletleri, çelik, züccaciye, porselen, çeyiz, halı, mobilya, kozmetik ve iç giyim ana gruplarından oluşan 58 bin çeşidi aşkın ürün gamı ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Çok katlı yürüyen merdivenli mağazalarımız müşterilerimizin alışveriş esnasındaki tüm konfor ve memnuniyeti düşünülerek tasarlanmıştır. Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetimiz, kendimize özgü mağaza konseptimizle hedeflediğimiz geniş kitlelere hitap etmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerinin yanında hiç peşinatsız kredi kartsız sözleşmeli ödeme seçeneklerimizin sunduğu avantajlar 39 mağaza ve 2 bin 353 çalışanımızla Türkiye'nin en büyük mağazalar zincirleri arasında ilk sırada yer almamızı sağlamıştır. Geçmişten aldığımız birikim müşteri memnuniyetimiz ve sağlam finansal yapımızla EVKUR A.Ş. olarak önümüzdeki yıllarda da Türkiye'nin dört bir yanında faaliyete geçireceğimiz yeni mağazalarımızla büyümemizi sürdüreceğiz diye konuştu

FORUMUMUZ VE LİNKLERİMİZ HERKESE AÇIK! BİZE DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜRLER!
HER TÜRLÜ KONUDA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!
FACEBOOK http://www.facebook.com/huseyincancalisan

LimeWire Çalışan Sorunsuz Sürüm Burada!
İnternet Download Manager 5.19 Full Crack % 100 Çalışıyor Denendi
TIKLA İNDİR!!
Kullanıcın Sayfasını Ziyaret Et Gender_Bay Çevirimiçi durumu