Foursquere Arkadaşlık İsteği İptal Etme

Foursquere akıllı telefonlarda en çok kullanılan uygulamalardan biri haline gelmeyi başardığını söyleyebiliriz. İnsanlar gittiği yerlerde chech-in olarak tabir edilen yer, mekan bildirimi, yer kontrolü yapmakta ve gittikleri yerleri arkadaşlarına da duyurabilmektedir.

Fakat bu uygulama her uygulama ve internet sitesi gibi amacını aşmaktadır. Bize gelen maillerde de arkadaşlık isteğinin nasıl geri alınacağı, iptal edileceği çokça sorulan sorulardan…

Foursquere uygulaması üzerinden arkadaşlık geri alma özelliği malesef bulunmamaktadır. Fakat foursquere.com WEB SİTESİ üzerinden arkadaş isteği iptal edilmeye başladı. Bu eklediğiniz kişilerden birinin profil sayfasına web üzerinden girip cancel linkine tıklayarak iptali gerçekleştirebilirsiniz!

Foursquere’de 500 istek gönderme limiti bulunmakta olduğu için bazı kişiler istek gönderemediğinden yakınmakta. Bu istekler olumlu veya olumsuz yanıtlanmadan yeni istek göndermek mümkün değil. Böyle bir durumda bu yöntemi uygulamaktan başka çare kalmıyor.

foursquare-hd

Bir yorum

  1. Arkadaş limit açılıyor

Bir Cevap Yazın

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ..close