Glovo Kapandı Mı?

İspanya merkezli teslimat hizmet girişimi olan Glovo’nun aralarında Türkiye’nin de bulunduğu dört ülkede faaliyetlerini durdurma kararı olduğu açıklanmıştı. Henüz konuyla ilgili bir açıklama yapılmadan dahi Glovo kapanıyor mu haberleri de oldukça yayılmıştı. Glovo kapandı mı şeklinde aramaların yapıldığı bilindiği için sizler için araştırma yaptık.

Glovo’nun 22 farklı ülkede aktif şekilde hizmet verdiği ve bu ülkelerden 17 tanesinde de pazarın lider şirketi olduğunu belirtmemiz gerekir. Ülkemizden Glovo’nun çıkmasıyla birlikte şirketin diğer ülkelerde daha da yoğunlaşacağı yani Avrupa genelinde daha da güçleneceği ve o ülkelerde daha da yoğunlaşacağı belirtilmektedir.

Getir şirketinin kurucusu ve yöneticisi olan Nazım Salur, Glovo’da çalışmakta olanlara kapılarının açık olduğunu bildirilmişti. Ülkemizde de Getir’in pazarın lideri olduğu ve bu çekilme ile birlikte daha da büyüyeceği düşünülüyor. Getir’e ülkemizde başarılar diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Anna Kendrick Kimdir? başlıklı makalemizde Anna Kendrick Biyografisi, Anna Kendrick Boyu Kaç Cm? ve Anna Kendrick Burcu Ne? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir