Google’da Hızlı İndexlenme İçin Neler Yapılabilir?

Özgün ve güncel içerik girilmesi gerekmektedir. Sürekli olarak yeni ve güncel yazılar yazılıyorsa Google botları sitenizi daha sık ziyaret edecektir. Sizin güncellik durumunuza göre her saat, her gün belki de her ay sitenizi Google bot’lar ziyaret edecektir. Sitenizde yorum yazılmasının önemi büyüktür. Sitenizde yazılarınız üzerine sürekli olarak yorumlar yazılması durumunda Google bir etkileşimin olduğunu düşünecektir. Siteniz üzerinde sağ blokta ve anasayfada yeni yazılarınızı sürekli olarak listeleyin. Yazılarınızın içinde site içi linklemeyi yapmayı ihmal etmeyin. Sitenizde bir sitemap mutlaka oluşturun. Google sitemap bulunan siteleri sever ve buradaki yeni eklenen kısımları indexler.

Yeni sayfalarınız için pingleme sitelerini kullanabilirsiniz. pingomatic.com, pingoat.com gibi pingleme sitelerinden de güvenli olarak ping atabilirsiniz.

google-arama

Bir önceki yazımız olan Kan Benim Damar Benim Fenomeniyle Röportaj başlıklı makalemizde Kan Benim Damar Benim ile Röportaj, Kan Benim Damar Benim Röportaj ve Kan Benim Damar Benim'deki Çocuk hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın