Hasan Kan Kimdir?

Hasan Kan ismi son zamanlarda oldukça fazla duyulmaya başladı. Hayırseverliği ile duyulan Hasan Kan Evkur Alışveriş Merkezleri’nin sahibidir. Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev tanımı bulunmaktadır. 1972 yılında Murat Halı Mağazaları olarak ticari faaliyete başlamıştır. 1994 yılında ismini bu firmanın ismi Evkur Alışveriş Merkezleri olarak değiştirilmiştir. Hali hazırda 86 mağaza ve 37 ilde hizmet vermeye devam etmektedir. 2016 yılında Evkur Finansman adıyla da bir kredi finansman şirketi kurulmuştur.

Hasan Kan Nereli Doğum yeri Sivas Divriği ilçesidir. Babası Malatya’lıdır ve bu sebeple de bazı yerlerde Malatya’lı olduğu yazılmaktadır. Doğum tarihi ve ailesi hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Kaan KAN, Dilara KAN ve Aşdane KAN aile üyeleri arasında bulunmaktadır. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’ne oldukça çok katkı katkıda bulunup yatırımlar yapmıştır. Hayalinin okul yaptırmak olduğunu söylemekle birlikte okulun yakınında bir yurt yaptırmak için kolları sıvamıştır. Evkur, Malatyaspor’a sponsor olarak Evkur Yeni Malatyaspor adını almıştır.

Bir önceki yazımız olan Victoria Justice Kimdir? başlıklı makalemizde Biyografi, Victoria Justice Biyografisi ve Victoria Justice Boyu Kaç Cm? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. Hayır sever iş adamıda onun için mi Evkur müşteri 2ay ödemesin direk icraya veriyor hemde 3lira ürünü 9lira icra yapıyolar sonra yardım severmiş yalanını yesinler haram zadeler

Bir Cevap Yazın

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ..close