Hasan Kan Kimdir?

Hasan Kan ismi son zamanlarda oldukça fazla duyulmaya başladı. Hayırseverliği ile duyulan Hasan Kan Evkur Alışveriş Merkezleri’nin sahibidir. Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev tanımı bulunmaktadır. 1972 yılında Murat Halı Mağazaları olarak ticari faaliyete başlamıştır. 1994 yılında ismini bu firmanın ismi Evkur Alışveriş Merkezleri olarak değiştirilmiştir. Hali hazırda 86 mağaza ve 37 ilde hizmet vermeye devam etmektedir. 2016 yılında Evkur Finansman adıyla da bir kredi finansman şirketi kurulmuştur.

Hasan Kan Nereli Doğum yeri Sivas Divriği ilçesidir. Babası Malatya’lıdır ve bu sebeple de bazı yerlerde Malatya’lı olduğu yazılmaktadır. Doğum tarihi ve ailesi hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Kaan KAN, Dilara KAN ve Aşdane KAN aile üyeleri arasında bulunmaktadır. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’ne oldukça çok katkı katkıda bulunup yatırımlar yapmıştır. Hayalinin okul yaptırmak olduğunu söylemekle birlikte okulun yakınında bir yurt yaptırmak için kolları sıvamıştır. Evkur, Malatyaspor’a sponsor olarak Evkur Yeni Malatyaspor adını almıştır.

office 2013 lisans satın al

3 comments

  1. Murat karaman

    Ben murat karaman kücukcekmece 2hicradan maaşımdan haciz geldi borcumu ödedim taktirde maaşımdan fazla aldılar 23.000 yt geri ödeme yapacaklar yapmadılar bende bende hukuki işleri başlatın Evkur çalışanlari konuşmayı bile bilmeyen insanlarla dolu müşteriye saygi yok bütün debatmani

  2. Arkadaşlar ben taksitlerini gününden önce ödeyen biriyim ama 2 aydır bana icra kağıdı geliyor yarın mahkemeye gidip dava acacagim

  3. Satiye Yazıcı

    Aynen katılıyorum sizlere ben kefil oldum sadece bir ürüne kefil oldum arkadaşıma fakat arkadaşımın bütün borçlarına kefil tutup beni borçlu gösteriyorlar tâbi arkadaşım ödemediği den dolayı sorarım size nasıl böyle bir şey olur benim kefilligimden olan borç ödenir ve kefilligim kalkar ortadan evkurmus ne evkuru ev bozan Bir firma örnek beni nasıl borçlu kefil gosterebiliyorsunuz diger borçlara borcun tamamı odenirse kefilligim kalkarmis böyle bir dünya Yok evkurun kurucusu hayır sevenmis komik böylemi hayır seven olunuyor sırf hile? Sorarım sizlere?

Bir Cevap Yazın