Heijan Kimdir, Nereli, Gerçek Adı Nedir?

Birçok kendine has şarkı ile özgün bir müzik yaparak büyük kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Heijan gerçek adı nedir ? Heijan; Yansın Geceler, Semt Oturuşu gibi çok tutulmayı başaran şarkılarla özellikle sosyal medyada geniş kitlelere yayılmayı başarmıştır. Aynı zamanda Yansın geceler, hokkabazlar, Davay Davay, Genemi Amcalar, Bedeli var, Bahtımın Karası, Hayatla Kavgam var, Çilelerimiz, Yaranamadım, Abin Dızo Bremın, Deli Ediyor, Parra, Suç Ortağı, Düşme, Keke ve Babam gibi birçok parçaya da imza atmıştır. Heijan gerçek adı nedir ? gerçek gerçek adı Doğan Tarda olup bu ismi kullanmasının sebebini de açıklamaktadır. Heijan 1994 doğumlu olup 2021 yılı itibariyle 27 yaşındadır. İstanbul Bağcılar’da yaşadığı bilinmektedir.

Heijan kimdir ? Heijan bir televizyon programında mahlasının anlamını şu şekilde tanımlamıştır; “Hei” normal anlamını taşımaktadır, “Jan” ise Zehir anlamına geldiğini belirtirken normal zehir olarak adlandırılmaktadır. Heijan nereli sorusunun cevabı ise; aslen Vanlıdır. Birçok farklı şarkıya imza atan Heijan isimli şarkıcı yepyeni parçalara da imza atacağını ve belirtiyor.

Bir önceki yazımız olan Victoria Justice Kimdir? başlıklı makalemizde Biyografi, Victoria Justice Biyografisi ve Victoria Justice Boyu Kaç Cm? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. Yaaa çok yakışıklısın 😘😘🥰🥰🥰❤❤❤❤❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir