İşitme Engelliler İçin Görüntülü Çağrı Merkezi

Duymak iletişim kurmanın tek yolu değil.

Samsung da Türkiye’deki 3.5 milyonu aşkın işitme engelli için iletişimde teknolojinin öneminin farkında.

Samsung Türkiye, işitme engelliler için işitme engelliler için Samsung Duyan Eller projesini başlattı. İşitme engellilere özel görüntülü çağrı merkezi hizmeti bu haftadan itibaren işitme engelli vatandaşların hizmetine sunuldu.

Samsung Duyan Eller çağrı merkezine www.samsungduyaneller.com adresinden ulaşılabiliyor ve Samsung’un işaret dili konusunda eğitimli çağrı merkezi çalışanlarıyla görüşme başlatılabiliyor.

Proje için işitme engelli Muharrem Yazgan’a hazırlanan sürprizi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung, “Samsung olarak, teknoloji dünyasındaki inovasyonlarımızla insanlara ve toplumlara fayda sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedef, yeniliklerimizi ve hizmetlerimizi toplumun her kesimine ulaştırmayı da kapsıyor. Bu doğrultuda, Samsung Türkiye olarak işitme engelli kullanıcılarımızı da duyabileceğimiz ve onlarla iletişimimizdeki bariyerleri kaldıracak olan görüntülü çağrı merkezimiz ‘Samsung Duyan Eller’i hayata geçiriyoruz. İlerleyen dönemlerde, işitme engelli kullanıcılarımıza farklı alanlarda da hizmet ve destek sunmak için çalışıyor olacağız” dedi.

Bir önceki yazımız olan Anna Kendrick Kimdir? başlıklı makalemizde Anna Kendrick Biyografisi, Anna Kendrick Boyu Kaç Cm? ve Anna Kendrick Burcu Ne? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir