İstanbul Aydın Üniversitesi Yakınındaki Yurtlar

İstanbul Aydın Üniversitesinde okuyorsunuz ve yurt mu arıyorsunuz? sizler için özel olarak okulun yakınlarındaki özel yurtları araştırdık. Uzakta birçok yurt imkanı mevcut fakat yakın olanlar tercih ediliyor. En yakınları sıralıyoruz:

EDUCA Öğrenci Yurtları
İstanbul Aydın Üniversite’nin birkaç sokak yukarısında bulunuyor. Hem erkek hem de kız yurdu blokları mevcuttur. Modern bir yapıdadır. Firma evinizin konforunu size yaşatacağını taahhüt ediyor.

EDUCA Kız Yurdu Adres:
Adres: : Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi, Aliağa Sok. No: 3 Florya / İstanbul

EDUCA Erkek Yurdu Adres:
Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi, Cami Sok. No: 17 Florya / İstanbul

Florya Kız Öğrenci Yurdu
Bu yurt sadece kız öğrencilere hizmet vermektedir. Huzurlu ve modern bir ortam sunmayı amaçlıyor. Bu yurtta fibernet internet bulunuyor. Güvenlik önlemleri ve 7/24 kamera kaydı mevcut. Odalar klimalı. Fitness vs gibi spor olanakları da mevcut.
Adres: Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi, Cami Sok. No: 11 Florya / İstanbul

Republika Academic Aparts
Tam anlamıyla kurumsal bir firma. Ev konforunda otel hizmeti veriyor. Klasik öğrenci yurtlarından çok daha farklı ve farklı imkanları mevcut. Ortaköy ve Büyükçekmece’de hali hazırda mevcut. Florya’da da yeni bir bina inşa ediliyor.

Kavram Kız Öğrenci Yurdu
Kavram Meslek Yüksekokulu’na ait bu yurt dışardan gelen öğrencilere de hizmet vermektedir. Kız öğrencilerin rahat ve huzur içerisinde konaklamaları için anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeli ile çağdaş hizmet vermektedir.
Adres: Halkalı Caddesi No:60 Sefaköy – İstanbul

istanbul-aydin-universitesi

 

 

Bir önceki yazımız olan Trafikte Google Glass Kullanmak Yasaklandı! başlıklı makalemizde Google Glass ve google glass yasaklandı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir