Just Pizza Dilim Pizza Beyoğlu Taksim Cihangir

Just Pizza Beyoğlu Cihangir’de hizmet vermeye başladı. Hem bütün pizza hem de dilim pizza satışı olan harika bir pizzacı. Just Pizza‘yı biz de tattık ve tadı damağımızda kaldı. Pizzaların kaliteli malzemeden yapıldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Aynı zamanda pizzalar tam kıvamında yapılıyor yani hem çok kalın değil hem de ince değil. Bilindik pizzalardan biraz daha büyük boyutta dilimleri mevcut ve 2-3 tane dilim pizza ile doyabiliyorsunuz. Hem de tek pizza alıp hepsini aynı pizzadan yemek yerine dilim dilim her çeşitten yiyebiliyorsunuz. Taksim ve Cihangir’de en iyi pizzacı olmak gibi bir gayeleri olduğunu öğrendik ve kendilerini tebrik ettik.

Evlere paket serviste de oldukça iddialılar. Hızlı bir şekilde pizzaları sıcacık olarak adrese gönderiyorlar. Yemeksepeti.com sitesindeki müşteri yorumları da okunduğunda ne kadar iyi işler yaptıkları belli oluyor. Yolu düşenlerin mutlaka uğramasını ve hatta yollarını oraya düşürüp tatmalarını tavsiye ediyoruz. Gideceklere şimdiden afiyet olsun diyoruz.

Adres: Katip mustafa çelebi mah. Liva sok. N:18/a Beyoğlu
Adres tarifi: Taksim İlkyardım Hastanesi’nin altında bulunmaktadır.
Paket servis için telefon numaraları: 02122455878 0552 295 5878

Bir önceki yazımız olan Trafikte Google Glass Kullanmak Yasaklandı! başlıklı makalemizde Google Glass ve google glass yasaklandı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın