Kalın Bıyıklara Sahip Olmak Mümkün

Dizilerde, filmlerde bıyık modası aldı başını gitti. Bıyıklı erkekler önceki yıllarda çok tercih edilmezken şimdilerde bıyıklı erkekler daha çekici görünmeye başladı. Bu yüzden seyrek bıyıklarından şikayetçi olanlar gür bıyığa kavuşma yollarını aramaya başladı.

Bıyık kalınlaştırmak için badem yağı ve Hint yağı gibi doğal yağlardan destek alabilirsiniz. Gece yatmadan önce iki yağı da bıyık bölgesine masaj yaparak uygulamalısınız. Kan dolaşımını sağlamak bıyıkların daha sağlıklı uzamasına yardımcı olur. Fakat bıyıklarınızın hemen birkaç günde daha gür ve kalın olmasını beklemeyin. Bıyıklara düzenli olarak bakım yaparsanız etkilerini 8-10 hafta içinde görmeye başlayabilirsiniz.
Genel vücut sağlığı için çok önemli olan su içmek sağlıklı bıyık ve sakal içinde aynı derecede önem taşıyor. Bu nedenle günde en az 8 bardak su içmeye çalışın.
Bıyığı sürekli jiletle kazımak genel kanının aksine bıyığın sertleşmesini veya daha çok çıkmasını sağlamaz. Sağlıklı ve kalın bir bıyık için beslenme çok önemlidir. Jilet kıllarda kalınlaşma yapmaz.
Sağlıklı günler..

Bir önceki yazımız olan Osmanlıca'dan Habersiz.. başlıklı makalemizde mhp düzce osmanlıca pankart, osmanlıca hırsız kelimesi yazımı ve osmanlıcadan habersiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir