Kim Kardashian Kimdir?

Kim Kardashian Kimdir?

Doğum Adı: Kimberly Noel Kardashian
Takma Adı: Kim Kardashian
Doğum Tarihi: 21 Ekim 1980
Doğum Yeri: Los Angeles, Kaliforniya, ABD
İnancı: Hristiyan
Burcu: Terazi
Boyu: 159 cm
Kilosu: 63 kg
Göz Rengi: Koyu kahverengi
Ölçüleri: 91.5-66-101 cm
Eğitimi: Marymount High School (1998)
Meslek: Model, Aktris, İş kadını, Tasarımcı
İlişkileri: Damon Thomas (2000-2004), Ray J (2005-2007), Nick Lachey (2006), Nick Cannon (Eylül 2006-Ocak 2007), Reggie Bush (2007-2010), Cristiano Ronaldo (Nisan 2010), Miles Austin (Haziran 2010-Eylül 2010), Kris Humphries (2010 Aralık-2011 Mayıs), Kris Humphries (Mayıs 2011-Ekim 2011), Kanye West (Nisan 2012-Günümüz)

kim-kardashian-kimdir

Hakkında:

Kimberly Noel “Kim” Kardashian (21 Ekim 1980; Los Angeles, Kaliforniya), Amerikalı magazin yıldızı. Baba tarafından Ermeni, anne tarafından Hollanda ve İskoç asıllıdır. Daha çok sosyal hayatıyla, seks kasediyle, orijinal versiyonu ile E! televizyon kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians ve Kourtney and Kim Take New York adlı reality showlar ile bilinir. Bunların yanı sıra prodüktörlük, modellik, şarkıcılık, aktrislik, stilistlik ve iş kadınlığı faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Kardashian günümüze değin çeşitli parfümler çıkarmıştır, oldukça ünlü dergilere poz verip dergi kapaklarında yer almıştır, konuk oyuncu veya juri üyesi olarak çok sayıda televizyon yapımında rol almıştır, Amerikan ABC kanalında yayınlanan Dancing With the Stars (Yıldızlarla Dans) adlı ve Türkiye’de “Yok Böyle Dans” adı altında yayınlanan televizyon formatında yarışmıştır. America’s Next Top Model (Amerikanın Gelecek/Yeni Top Modeli – Amerika Top Modelini Arıyor) adlı programda konuk jüri üyeliği yapmıştır. Carmen Electra ile birlikte Acayip Bir Film ve Vadinin Melekleri adlı sinema filmlerinde, How I Met Your Mother, Beyond the Break, CSI: NY gibi dizilerde rol almıştır. 2010 yılında ise kız kardeşleri Kourtney ve Khloé ile Kardashian Konfidential adında bir otobiyografik kitap yayımlamıştır. Bunların yanı sıra kızkardeşleri ile birlikte D-A-S-H adlı kıyafet butiğini işletmektedir. 2007 yılında Playboy dergisine soyunmuştur. Kardashian 2 Mayıs 2008’de “Workout with Kim Kardashian” adlı bir spor DVD’si çıkarmış, daha sonra kendi blogunu açmış ve ayakkabı satış servisini başlatmıştır.

Fotoğrafları:

Kim Kardashian Giyimi ve Kıyafeti

Kim Kardashian'ın Sevgilisi Kanye West

Kim Kardashian Sevgilisi ile El Ele -Kanye West

Kim Kardashian Yüzüğünü Gösteriyor

Kim Kardashian Parmağını Isırıyor

Kim Kardashian TV Show'unda, TV Programında Konuşuyor

Bir önceki yazımız olan Ezgi Mola Kimdir? başlıklı makalemizde Biyografi, Ezgi Mola Biyografisi ve Ezgi Mola Boyu Kaç Cm? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın