N11 Siren Mesajı Hakkında Açıklama Yaptı!

N11.com’un her yıl yaptığı 11.11 kampanyası için gece start verildi ve bildirimler de gönderilmeye başlandı. N11 uygulaması üzerinden gönderilen bir bildirimde de siren çalıp rahatsız etmek istemedikleri yazıyordu. Bu siren ifadesi de 10 Kasım üzerine geldiği için de farklı yerlere çekilmeye başlandı. N11 gibi dev bir şirketin bu gibi küçük oyunlar oynamayacağını biz biliyorduk ancak kullanıcılar çok farklı yerlere çekti.

Değerli kamuoyuna;
n11 alışveriş sitemizin her yıl düzenlediği Alışveriş Festivali bu yıl da 11.11.2018 gece yarısı başlamıştır.

Alışveriş Festivalini duyurmak amacıyla bir tanıtım kampanyası haftalar öncesinden başlatılmıştır.
Gece yarısı sitemizden kampanyamızın başladığını duyuran bir bildirim atılmıştır.Bu bildirimde “sirenler çalıyor” kampanyasına gönderme yapılmıştır.
Gece yarısı rahatsızlık vermemek amacıyla sessiz modda gönderilen bildirim metnine kampanya temamız olan siren kavramını konu etmek, Aziz Ata’mızın hatırasına sahip çıktığımız bu günde malesef çok yanlış anlaşılmış ve yanlış yorumlanmıştır. Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Atatürk’e ve onun ilkelerine bağlılığımız bizim en vazgeçilmez değerlerimizden biri iken bu talihsiz durumla karşılaştığımız için çok üzgünüz. Bu yanlış anlaşılmaya mahal veren bildirimden dolayı içtenlikle özür dileriz.

n11.com

Bir Cevap Yazın