Pandora TV Service Nedir?

Pandora TV Service Nedir?

Pandora TV, kullanıcı tarafından oluşturulan içerikleri barındıran bir video paylaşım sitesidir. Pandora TV kullanıcı gönderilen video klipleri için reklam eklemek ve yüklemek için kullanıcı için sınırsız depolama alanı sağlamak için tasarlanmış bir video paylaşım sitesidir. pandoraservice.exe adını taşıyan dosyalar Pandora.TV şirketi tarafından oluşturulmuş dosyalar. pandoraservice.exe, çalıştırabilir bir dosya ve görev yöneticisinde “pandoraservice.exe” adıyla çalışırken bulabilirsiniz.

İncelemelere göre güvenli olduğu ortaya çıkmış.

“%PROGRAMFILES%\PANDORA.TV\PanService\PandoraService.exe” altında bulunuyor ve ortalama dosya boyutu yaklaşık 592,97 KB. Arka planda çalışan uygulama ve programlar açık iken çalıştığı süre boyunca tipik bir CPU’da kaynak kullanımı 0.0074% ve ortalama özel bellek tüketimi yaklaşık 9.85 MB.

PANDORA.TV-1.3.4-Apk-for-Android

Dosya adı: pandoraservice.exe
Yayıncı: Pandora.TV
Açıklama: Pandora.TV service file
Tipik dosya yolu: C:\Program Files\pandora.tv\panservice\pandoraservice.exe

Program Ekle veya Kaldır aracıyla Pandora Service TV’yi bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

Pandora’yı kaldırdıktan sonra “Malwarebytes” malware temizleme programını kurup tarama yaparak Pandora Service TV uzantılarını temizleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kate Upton Kimdir? başlıklı makalemizde Biyografi, Kate Upton Biyografisi ve Kate Upton Boyu Kaç Cm? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın