Pashanim Kimdir, Nereli, Gerçek Adı Nedir?

Spotify listelerinde yükselmeyi başaran ve üst sıralarda yer alan Türk asıllı Alman rapçi ve film yapımcısıdır. Kendisiyle ilgili tüm bilinenleri sizlerle paylaşıyoruz.

Pashanim kimdir ? Berlin-Zehlendorf’ta doğup büyüyen Pashanim şuanda Berlin-Kreuzberg’de yaşamaktadır. Pashanim 12 yaşında müzik dünyasına girmiştir. 2017 yıllarında Symba, Abuglitsch ve RB 030 ile birlikte sanatçı kolektifi Playboysmafia isimli oluşumu kurdu. 2018’de ilk parçalarını SoundCloud’da yayınlamıştır. Ayrıca Juju (Live Bitch), Nura (Chaya RMX) ve Casper gibi çeşitli müzik videolarında kameraman olarak yer aldı. 2020’de Hauseingang ve Shababs Botten ile listelere girdi. Mayıs 2020’de “Airwaves” parçasıyla Alman listelerinde 2 numaraya ulaştı. Pashanim’in Spotify’da güncel olarak 2.5M aylık dinleyicisi bulunuyor. 2020 yılında Hiphop.de Ödüllerinde 2020: Airwaves için “ulusal en iyi şarkı” ödülünü almıştır.

Pashanim gerçek adı nedir ? Gerçek adı Can David Bayram’dır. illegalculture adlı oluşumda da bulunmaktadır. Pashanim nereli ? sorusunun cevabını bilemiyoruz. Hakkında çok fazla Türkçe bilgi mevcut değildir. Sizler bilgiye sahipseniz yorumlarda iletebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın