PKK Çocuk Katletti!

Silvan’da PKK’nın yola döşeyerek patlattığı bombanın erken patladığını savunan CNN Haber, hala terör örgütünü masum göstermeye çalışıyor. Tüm suç ‘erken patlayan’ bombada, HDP zarar görmesin diye PKK’yı masum gösterme çabalarına şaşırmamak elde değil!
cnnhaber
Bomba istenilen zamanda patlasaydı ne olacaktı? Daha çok asker mi şehit edilecekti? İstenilen katliam yeterli gelmedi mi?
Erken patlayan bomba sonucunda, gerçekten de ekmek almak için evden çıkan 13 yaşındaki Fırat Simpil hayatını kaybetti. Bazıları inanmayabilir. Çünkü ekmek almaya yüzü örtülü, elde sapanlar gidilir!
firatsimpil

Sözde ekmek almak için evden çıkan Berkin Elvan hayatını kaybettiğinde yollara dökülen direniş ruhlu(!) insanlar şimdi neredeler? Bir zahmet yarın gösteriler düzenleyin. Kahrolsun PKK deyin! Katliamlara dur deyin!
Ama hayır, kimse ses çıkarmaz. Ne de olsa hükümet değil bu ölüme neden olan. O masum PKK yapıyor bunları!
Her şey bir yana, hayatının baharında küçücük, masum bir çocuk hayatını kaybetti. Hem de feci bir şekilde.. Ailesi Kürtçe ağıtlar yaktı..
Dileriz ki artık birileri akıllanır ve kimi koruduklarına dikkat ederler!

Bir önceki yazımız olan Anna Kendrick Kimdir? başlıklı makalemizde Anna Kendrick Biyografisi, Anna Kendrick Boyu Kaç Cm? ve Anna Kendrick Burcu Ne? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın