[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  
 
Yazar Mesaj   #23727  15-09-2011 15:44 GMT+2 saat  

ahmet


Admin


Tecrübe Puanı.: 93.6%
Ruh Hali: Mutlu
Mesaj 3761
Şehir: İstanbul
Ülke:
Meslek: Öğrenci
Yaş: 22
Facebook'ta Paylaş


Avastın en gelişmiş sürümüdür, free antivirüse göre bi takım kilit özellikleri vardır, güvenlik duvarı antispam oto sandbox gibi, şuan aktif olarak kullandığım antivirüs programıdır, kaspersky hastalığımı avast ile yendim, gerçekten kullanışlı olmuş, kafasına göre hareket etmiyor kumanda sizde. Program Türkçe ve tam sürümdür..

Önemli Teknolojiler:

Antivirüs Ve Antispayware Motoru:
Yenilikçi tarama motoru, virüs, casus yazılım ve diğer zararlı unsurlara karşı koruma sağlar.

Sessiz Koruma Duvarı:

Sezgisel ve davranışsal analiz ile güvenli uygulamalar listesini kullanarak bilgisayar korsanlarını durdurur.

Antispam:

MS Outlook içinde bir eklenti olarak ve diğer e-posta istemcileri için genel POP3/IMAP4 proxy olarak çalışan kapsamlı istenmeyen e-posta ve e-dolandırıcılık filtresi.

Avast! WebRep:
Topluluktan gelen geri bildirimlere göre, web sitesi ile ilgili güvenilirlik ve itibar değerlendirmelerini sağlar.

Avast! CommunityIQ:
Teknolojimiz seçkin avast! kullanıcılarından oluşan bir grubun gerçek web’de gezinme deneyimlerinden alınan (isimsiz olarak) verileri sağlamak için küresel bir sensörler ağı kullanır. Daha sonra, bu bilgiler tüm avast! kullanıcılarını, virüs ve virüslü web siteleri hakkındaki en güncel bilgilerle korumak amacıyla kullanılır. avast! CommunityIQ sayesinde, avast! son 30 gün içinde 87.332 virüslü web sitesi tespit etmiş ve 34.998.504 kişinin bunları ziyaret etmesini önlemiştir.

Gelişmiş Teknolojik Özellikler:

Başlangıç Tarayıcısı:
İS başlayıp altında yatan virüsleri etkinleştirmeden önce, bilgisayarınızı virüslere karşı tarar (artık Windows 7 ve Windows Vista için de geçerlidir).

Avast! SafeZone™:

Diğer uygulamaların ne olduğunu görmemesi için yeni (temiz) bir masaüstü açar – bankacılık işlemleri ya da güvenli sipariş ve alışveriş için mükemmeldir – ve kapatıldıktan sonra hiçbir iz bırakmaz.

Avast! Sandbox:

Bilgisayarınızı ve uygulamalarını sanal bir ortamda – böylelikle saldırılar hedef alınır (gerçek bilgisayarınız yerine) – çalıştırmanız için size ekstra bir güvenlik katmanı sağlar.

Desteklenen işletim sistemleri:
Windows XP SP2+ 32 bit
Windows Server 2003, Vista, 7&񗝢nin (32 bit ve 64 bit) sadece RTM versiyonları desteklenmektedir (Windows 7 SP1 RC de şu an için desteklenmektedir)

Desteklenmeyen işletim sistemleri:
Windows 2000
Windows XP 64 bit (herhangi bir SP yüklü)
Windows Server 2003 64 bit

AutoSandbox:
Kullanıcılardan şüpheli uygulamaları sanal Sandbox ortamında çalıştırmalarını ister.

Intelligent Scanner:
Güvenli uygulamalardan oluşan bir beyaz liste sayesinde, zorunlu dosya taramalarının sayısını %80&񗝢e varan oranlarda düşürür. Güvenli olduğu tespit edilen dosyalar değişmedikçe tekrar taranmaz.

Sessiz/Oyun Modu:
Otomatik olarak tam ekran uygulamaları algılar ve güvenlikten ödün vermeden açılan pencereleri ve diğer bildirimleri devre dışı bırakır.

Yeşil Bilgisayar Kullanımı:
Verimli ve etkili teknolojisi sayesinde, daha az yer kaplar.

Avast! Gerçek Zamanlı Koruma Kalkanları:

Dosya Sistem Kalkanı:
Açılmış/yürütülmüş dosyalar için gerçek zamanlı tarama.

E-Posta Kalkanı:
Gelen/giden tüm e-postaları kötü niyetli yazılımlara karşı tarar (MS Outlook için özel bir eklenti kullanılır).

Web Kalkanı:
Ziyaret edilen tüm sayfaları, indirilen dosyaları ve java komut dosyalarını tarar. Akıllı akış tarama özelliği sayesinde Web Kalkanı, web’de gezinme hızınızı düşürmez.

P2P Kalkanı/Anında Mesajlaşma Kalkanı:
P2P programları aracılığıyla ve anında mesajlaşma veya “sohbet” programları kullanılırken indirilen dosyaları kontrol eder.

Ağ Kalkanı:
Ağ tabanlı virüslere karşı iki ana bileşen ile birlikte koruma sağlar: zararlı URL’ler için URL engelleyici ve az yer kaplayan saldırı algılama sistemi.

Komut Dosyası Kalkanı:
Web sayfalarında gizlenen kötü amaçlı komut dosyalarını algılar ve bunların bilgisayarınızı ele geçirmesine ve zarar vermesine engel olur.

Davranış Kalkanı:
Virüs tanımları alınmadan önce, “sıfır gün” saldırılarını ve bilinmeyen kötü niyetli yazılımları durdurur.http://www.wupload.com/file/168767675/Avast!.Internet.Security.v6.0.1000.rar


__________________
Ahmet Emin ÇALIŞAN
ahmet@huzuristan.com
> www.twitter.com/ahmetcalisan <
Uploaded.To Referans:
http://ul.to/ref/2119597
Turbobit Referans:
> TIKLA <
Kullanıcın Sayfasını Ziyaret Et Gender_Bay Çevirimiçi durumu