[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  
 
Yazar Mesaj   #24959  28-02-2012 23:25 GMT+2 saat  

moonlight


Admin


Tecrübe Puanı.: 96%
Ruh Hali: Neşeli
Mesaj 4214
Şehir: istanbul
Ülke:
Meslek: gecelerin adamı :))
Yaş: 30
Facebook'ta Paylaş
Hakan Akkaya hayatı Kaç Yaşında? Boyu Kaç Cm? Kaç Kilo? Kaç Doğumlu? Hangi Üniversiteden Mezun? Nereli?, Biyografisi, Biyografi, Hayatı Kiminle Evli? Evli Mi? Çocuğu Var Mı? Ne Zaman Doğdu? Karısı Kim?
Hakan Akkaya biyografisi
Ekranlarda görmeye basladigimiz Hakan Akkaya kimdir. Sizlerin pek tanimadigi ama ekranda gördügümüz Hakan kimdir isterseniz kisacanak bir taniyalim. Hakan Akkaya aslen Ordu'ludur. Moda tasarimciligi yapan Hakan Bugün ne Giysem adli yarismada jurilik yapmaktadir.Show Tv ekranlarinda sevilen programi Bugu ne giysem adli programda üzünü sik sik görüyoruz. Ankara Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi’ne girdiğinde hayatı değişti. Mimarlık okurken ikinci sene ‘Benim ne işim var burada?’ deyip İstanbul’a geldi.
İstanbul Sanat Akademisi’nde moda eğitimi aldı. İlk işi Batik Örme’deydi. Daha sonra Sarar, Boyner ve Fabrika markalarına hem kadın hem erkek koleksiyonları hazırladı. Son olarak Boyner’de tasarım departmanı yöneticiliği yaptı. Şimdi ise Hang by Hakan Akkaya adında bir markası var. 30 yaşındaki Akkaya işadamları, iş kadınları, ünlü oyuncular hatta Dubai şeyhlerinin vazgeçemediği bir modacı oldu.
__________________
Gender_Bay Çevirimiçi durumu