[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  
 
Yazar Mesaj   #20402  18-05-2010 10:47 GMT+2 saat  

moonlight


Admin


Tecrübe Puanı.: 96%
Ruh Hali: Neşeli
Mesaj 4214
Şehir: istanbul
Ülke:
Meslek: gecelerin adamı :))
Yaş: 30
Facebook'ta PaylaşShow Tv de yeni başlayan yarışma evcilik oyununda çift olarak evde kalmaya başlayan yıldız sertaç çiftinin gerçekten sevgili oup olmadığını merak etmiştim. gerçekten sevgiliermiş. diğer çiftler yapmacık dururken onlar oldukçagerçekçiydi.sevgililermi ayrıldılar mı evlendilermi

Cihangir, müzisyen-oyuncu Yıldız Asyalı’nın eski ve yeni sevgililerinin kavgasına sahne oldu. İddiaya göre; yıllar önce televizyon dünyasına Haluk Bilginer ile birlikte oynadığı “Eyvah Babam” adlı diziyle giren Yıldız Asyalı’nın eski sevgilisi olan moda tasarımcısı Volkan Hacıgümüş, geçtiğimiz hafta Asyalı’nın cep telefonuna “aşk mesajı” gönderdi. Ancak mesajı, genç oyuncunun yeni sevgilisi Sertaç Akkaya okudu.

‘BULUŞALIM’
Sevgilisinin cep telefonuna gelen mesaj üzerine öfkeden deliye dönen Sertaç Akkaya, Volkan Hacıgümüş’ü Cihangir’e çağırdı. Sertaç Akkaya görüşmeye öğretmen arkadaşı İlhan Balamur ile birlikte gitti. İkili “buluşup” konuşmaya başladıktan kısa bir süre sonra tartışma çıktı.

GÖĞSÜNE SAPLADI
Ve tartışma bir anda tekme ve yumrukların konuştuğu kavgaya dönüştü. Sertaç Akkaya’nın arkadaşı İlhan Balamur tarafları ayırmak için kavgaya müdahale etmek istedi. Bu sırada Volkan Hacıgümüş yanında getirdiği ekmek bıçağını Balamur’un göğsüne sapladı. Ağır yaralanan İlhan Balamur kaldırıldığı hastanede tadavi altına alınırken kavga ihbarıyla olay yerine giden Beyoğlu Asayiş Büro Ekipleri, Volkan Hacıgümüş’ü suç aleti bıçakla yakaladı.

DURUMU KRİTİK
Volkan Hacıgümüş daha sonra Sertaç Akkaya ile birlikte Emniyet’e götürüldü. Yıldız Asyalı için kavga ettiklerini itiraf eden Volkan Hacıgümüş “adam öldürmeye teşebbüs ve mala zarar verme” suçundan sevk edildiği mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. İlhan Balamur’un sağlık durumu ise ciddiyetini koruyor.

İddiaya göre; Yıldız Asyalı’nın telefonunda Volkan Hacıgümüş’ün aşk mesajlarını gören Sertaç Akkaya çok sinirlendi. Sertaç Akkaya, Yıldız Asyalı’nın menajeri İlhan Balamur ile Cihangir’e gidip Volkan Hacıgümüş’le kavga etti.

Volkan Hacıgümüş yanında getirdiği bıçağı kavgayı ayırmaya çalışan İlhan Balamur’a sapladı.

‘Bıçaklanmadım’

İlhan Balamur dün POSTA’ya şunları söyledi: “Sertaç ile Volkan yumruk yumruğa kavga etti. Ama kimse bıçak çekmedi. Ben de yaranlanmadım.

Yıldız, Show TV’de ‘Evcilik Oyunu’ adlı bir programa başlıyor. Sanırım reklam yapıyor. Bugün Yıldız’ın menajerliğini bıraktım”.

Yıldız Asyalı’nın babası müzisyen Ümit Asyalı da “Kızımın keyfi yerinde. İki erkek kavga ettiyse, Yıldız’ın suçu ne?” dedi.

__________________
Gender_Bay Çevirimiçi durumu