Ragıp Çiçen Kimdir?

Antalya’da yaşayan ve heykeltıraş olarak bilinen bir kişi olup bir parti önünde kendisini yakmak isterken haber olmuştur. Hatta o partinin genel başkanı yüzünden de işinden olduğu gibi birçok laflar etmiştir. 250 kişinin çalıştığı atölyesinin battığını ve kendisinin de intiharın eşiğine geldiğini anlatmıştır. Kendisinin nereli olduğu tam olarak kim olduğu gibi konular ise net olarak belli olmadığı gibi çok merak edilip araştırılan konulardır.

Kendisini TAYYİP ERDOĞAN ve AKP’NİN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖSTERMEYE ÇALIŞAN BİR YURTSEVER, BİR HEYKELTRAŞ olarak tanıtmaktadır.

Son olarak da iktidar partisinin eski belediye başkanları ve mevcut cumhurbaşkanı ile ilgili birçok iddiada bulunmuştur. Birçok kişi için ciddi iddialarda bulunmakta ancak sonuçlarında çok da bir şey çıkmamaktadır. Geçmişte CHP ve genel başkanı ile uğraşırken şuanda AK Parti ve ona tabi olan kişilerle uğraşmaktadır. Kendisi hakkında çok bilgi olmadığı gibi bilenler yorum olarak yazabilir.

Bir önceki yazımız olan Victoria Justice Kimdir? başlıklı makalemizde Biyografi, Victoria Justice Biyografisi ve Victoria Justice Boyu Kaç Cm? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın