Reckol Kimdir, Nereli, Gerçek İsmi Nedir?

Reckol ve Cakal isimli İkili, bu yılın başlarında çıkardıkları düet çalışması ‘Glock’ ile adlarından söz ettirdi. Milyonlarca dinlenmeye ulaşan parçanın klibi de çok fazla izlenme kitlesine ulaştı. Aynı ikilinin ‘Perros Blancos Freestyle’ adlı çalışması da çok fazla dinlenmeye ulaşarak başarıyı yakaladı. Bu parçalar müzik listelerinde en çok dinlenen şarkılar arasında yerini almaya devam ediyor. Reckol Kimdir ?

Başarılı ikiliden olan Reckol, sonrasında kendi solo parçasını çıkardı. DMC etiketiyle hayranlarına sunulan ‘Sharingan’ isimli parça ile Reckol kendisini tek olarak da güçlendirmeye başladı. ‘Glock Remix’ adlı eserde ise Cakal ve Reckol’un yanı sıra 6 farklı şarkıcının da olduğu bu albüm, çok yakında hayranlarıyla buluşacak. Reckol gerçek ismi nedir ? Gerçek ismi Recep Eker’dir. Reckol nereli ve kaç yaşında gibi bilgiler ise maalesef bilinmiyor. Reckol’un gerçek adı da maalesef yayınlanmamış durumdadır. Şarkıcıyla ilgili bilgisi olanlar yorumlarda paylaşabilir.

Bir önceki yazımız olan Victoria Justice Kimdir? başlıklı makalemizde Biyografi, Victoria Justice Biyografisi ve Victoria Justice Boyu Kaç Cm? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. Reckolun gerçek ismi recep,soyadı ise eker’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir