Son Dakika: Deniz Baykal Yoğun Bakımda!

Son Dakika: Deniz Baykal Yoğun Bakımda!

Gece geç saatlerde ateşi yükselen Deniz Baykal’ın rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı ve sabah saatlerine dek yoğun bakımda kaldığı bildirildi.

Baykal’ın tıkalı olan damarının açıldığı ve durumunun iyi olduğunu açıklandı. Herhangi bir olumsuz durum olmadığı eklendi. Baykal Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi’ne kaldırıldı. Baykal’ın tedbir amacıyla yoğun bakıma alındığı açıklandı ve üst solunum yolu enfeksiyonu teşhisi konulduğu bilgisi basına açıklandı. Deniz Baykal’a damar tıkanıklığının açılması nedeniyle boynundan anjiyo yapıldı.

Baykal sabah saatlerine dek yoğun bakımda tutuldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesi yoğun bakım servisinde tedavisi süren CHP Antalya Milletvekili olan Deniz Baykal’ın sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Ankara Üniversitesi Rektörü olan Prof. Dr. Erkan İbiş durumu yakından takip ediyor ve özel olarak ilgileniyor. Durumunun iyi olduğu ailesi tarafından da basına iletilmiştir. Tedavisiyle ilgili gelecek iyi haberleri herkes gibi biz de beklemekteyiz. Geçmiş olsun dileklerimizi iletip acil şifalar dileriz.

Deniz Baykal, Türk avukat, siyasetçi ve Cumhuriyet Halk Partisi eski genel başkanıdır. 1938 doğumlu olup 79 yaşındadır. Hali hazırda CHP Antalya Milletvekili görevine devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Anna Kendrick Kimdir? başlıklı makalemizde Anna Kendrick Biyografisi, Anna Kendrick Boyu Kaç Cm? ve Anna Kendrick Burcu Ne? hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

BU YAZILARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ..close