Taahhütsüz, Özgür İnternet Turknet!

Günümüzde GSM aboneliği, internet aboneliği gibi tüm hizmetler için taahhüt vermeniz gerekiyor ve 12-24 ay gibi sürelerde eliniz kolunuz bağlanıyor…

GSM abonelikleri, internet abonelikleri artık her şey dahil olarak veriliyor ve oldukça avantajlı durumda. Tüm internet servis sağlayıcılar taahhüt yapmaya zorlarken Turknet “Özgür İletişim” adlı bir her şey dahil paket çıkardı.
“Özgür İletişim”le TurkNet, 16 Mbps’e kadar hızlı 150 GB Adil kullanım kotası (AKK) bulunan, sınırsız internet, evden yurtiçi, yurtdışı, GSM gibi bir ayrım olmaksızın her yöne 1000 dakika konuşmayı ayda 59.99 TL’lik iddialı bir fiyat ile tüketicilere sunuyor. Engelliler için de bu özel paket daha özel fiyatla sadece 44.99 TL!

Tüketicilerin yüksek AKK ihtiyacı olduğunun farkında olan Turknet internet hizmetinde çığır açacak gibi. Üstelik Turknet abonesi olmak da oldukça kolay. Online olarak abonelik yapılabilen ilk ve tek internet servis sağlayıcısı ünvanı bulunan Turknet’e abonelik için Turk.net adresine girip formu dolduruyorsunuz. Abonelik evraklarını kargo ile gönderiyorsunuz  ve diğer işlemler Turk.net’e kalıyor.

Herhangi bir taahhütü olmayanlar için denemeye değer bir hizmet. Bu gibi kampanyalarla birlikte rekabet kızışacak ve çok daha ucuza, taahhütsüz internet kullanılabilecek. Belki de bir gün AKK adlı kısıtlama uygulaması sona erer ve Türkiye’deki internet kullanıcıları da rahat bir nefes alır.turknet-ozgur-internet-kampanyasi

Bir Cevap Yazın