Turbobit Yeni Kazanç Sistemi Tarifesi: Mixed

Turbobit, kazanç sistemi için yeni bir program ortaya çıkardı; Mixed. Türkiye sevindirici bir şekilde en yüksek değerlerin bulunduğu “A” grubunda bulunuyor. Bu da demek oluyor ki Türkiye’den sağladıkları kazanç Turbobit’i yeterince memnun ediyor. Yeni tarifeye göre indirmelerden 10 mb üstü olmak şartıyla tüm dosyalar için sabit fiyatlar belirlenmiş, A grubunda bulunan Türkiye için $7 dolar olarak belirtilmiş. Ayrıca Premium satışlarından %40, her premium hesap uzatması (rebill) için ise %30 kazanç sağlıyor.

Turbobit kazanç sisteminde ayrıca All Inclusive, General, Premium Sale gibi başka tarifeler de bulunuyor. Fakat bu yeni tarife seçim yapılacak olursa en mantıklı, size en çok kazanç sağlayacak olan tarife olacaktır.

Uploader’lar bu gibi bir tarifenin eksikliğinden dert yanıyorlardı. Aslında bakacak olursak Turbobit Uploader’ların bu isteklerine yanıt verecek bir tarife ortaya çıkarmış. İyi ve bol kazançlı uploadingler diliyorum… 🙂

turbobit-yeni-kazanc-sistemi-tarifesi-mixed

Bir önceki yazımız olan 2011 Kpss'de 12. Olan Sercan Köyönü'nden Tüyolar başlıklı makalemizde 2013 kpss tüyoları hakkında bilgiler verilmektedir.

5 yorum

 1. mixed’de %50 yansıtııyormuş yani 1000 download 7$iken 3,5$ oluyormuş bu bilgi doğrumudur. Ayrıca all inclusive ile mixed arasında ne gibi fark var öğrenebilirmiyim.

 2. Download’lardan gelen gelire %50′si yansıtıldığı gibi bir şeyle karşılaşmadım. Ancak sistem 1000 indirilme sayısına vaat ettiği gibi tam olarak 7$’ı vermiyor.
  All Inclusive tarifesinde premium satışlardan ve rebill’lerden kazanç sağlanamıyor. Ayrıca 0.5-1mb, 5-10mb, 10-50mb vs. gibi boyutlardaki dosyalara farklı ücretler veriyor. Mixed’da ise 10 mb üstü dosyaların hepsine sabit fiyat var.
  Mixed tarifesini kullanmak mantıklı olan seçim. Kazancınız daha yüksek olacaktır.

 3. Tüm dosyalarım 15-20mb arası ve TR’den indiriliyor. Dün all inclusive iken 310 indirme ve 2 pre satışa 1,25$ verdi. Bugün mixed e geçtim 260 down 0 satış 1,80$ verdi. Demek oluyorki mixed daha kazançlı.

  all inclusive’da 2000 down elde ettiğim zaman iken 8$ veriyordu demek mixed olsaydı rakam daha fazla olacaktı. Artık mixed ile devam edeceğim 🙂

 4. hocam benim sormak istedigim her dosya icin 1000 indirmemi kabul ediliyor yoksa 10 dosyamiz var ornegin bunlarin toplamindami odeme yapiyor?

 5. Kazanç sağlamanız için dosyaların 10 mb üstü olması gerekiyor. Bu 10 dosyanızın toplamı 1000 kere indirildiyse $7 kazanç sağlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir