Turuncu Hesap, Marifetli Hesap Gibi Günlük Faiz İşleyen Çalışan Hesaplar

Normal bir vadesiz banka hesabında paramızı bekletmenin bize hiçbir getirisi olmayacaktır. Getirisi olmadığı gibi ara ara hesap işletim ücreti gibi sürpriz kesintiler yapacaklardır. Bunun yerine günlük faiz getirisi olan hesapları tercih ederek hem hesap işletim ücreti hem de EFT/Havale ücreti ödemezsiniz.  Vadeyi beklemek zorunda kalmadan gecelik faiz alırsınız. 05:00-06:00 saatleri arasında ATM’den para çekme-yatırma işlemi gerçekleştirilemeyecektir. Birçok bankanın tanışma faizi ve standart faiz oranları ortalama aynı. İNG Bank Turuncu Hesap ve TEB Marifetli Hesap ürünlerini tavsiye ediyoruz. Bu yeni bankacılık ürünleri ayrıca bankaya gitmeden kurye ile size gelebiliyor. Bu da güzel bir yenilik diyebiliriz.

Yapı Kredi Çalışan Hesap

Bu tip günlük faiz veren hesapların ilklerindendir. 500 TL alt limit mevcuttur. Yatırım fonu almaktadır. Diğerlerine göre faiz oranı sanırız daha düşük ve açıklanan bir faiz oranı yok. Hoşgeldin faizi de yok.

İNG Bank Turuncu Hesap

İNG Bank’ın bu turuncu hesap ürünü çok ses getirdi. Hesap işletim ücreti, EFT ve havale ücreti alınmıyor. Faiz ve ücretleri aşağıdaki gibidir.

ing-turuncu-hesap

TEB Marifetli Hesap

Teb yakın bir zamanda Marifetli hesap adı altında bir bankacılık ürünü sundu. Hesap işletim ücreti, EFT ve havale ücreti alınmıyor.  Hesap 2000 TL ve üzeri birikimlerle faiz işlemeye başlamaktadır. 5.000 TL ve üzeri bakiye ile Marifetli Hesap açan müşterilerimize kumbara hediye edilmektedir.

teb-marifetli-hesap

Bir Cevap Yazın