Vodafone’dan Her Hafta Ücretsiz 500 MB İnternet!

Vodafone her yönden rakipsiz bir operatör olmaya devam ediyor!

Vodafone abonesi iseniz akıllı telefonunuz üzerinden Self Servis uygulamasını indirin ve 1 haftalık 500 MB ücretsiz internet kazanın. Vodafone diğer operatörlerin yapamadığı kampanyaya imza attı.

500 MB internet 1 hafta sonra veya verilen kota dolduğunda bitmektedir. 1 hafta sonrasında tekrar alınamadığı yazmakta fakat tekrar giriş yapıp talep gönderdiğinizde yeniden 500 MB internet tanımlanmaktadır. Yani her hafta yeni bir ücretsiz paket alabilmektesiniz. Üstelik herhangi bir paketiniz varsa bile ilk olarak bu ücretsiz paketi kullanmaya başlarsınız.

Vodafone Cep Self Servis uygulaması üzerinden almış olduğunuz ücretsiz 500 MB internet süresi dolmadan yenilenememektedir. Süre dolduğunda yine talep gönderebilirsiniz ve yeniden bir pakete sahip olabilirsiniz. Henüz Self Servis uygulamasını indirmediyseniz App Store ve Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Paketler sekmesine giriş yapın ve internet paketleri butonuna tıklayın. Daha sonrasında 500 MB hediye seçeneğini seçin. Bu seçeneği seçtikten sonra hediye internetinizin aktif olduğunu bildiren mesaj telefonunuza gelecektir.

vodafone-500-mb-ucretsiz-internet

 

Bir Cevap Yazın