Aidat Alan Değil Veren Kredi Kartı!

aidat alan degil veren kredi karti 2Bankaların kredi kartlarını kullandığınız süre yıllık kart aidatları alınmaktadır. Ancak kart aidatı olmayan kredi kartları da artık çıktı. Ancak kart aidatını kullandığınız süre boyunca size ödeyen bir kart ilk defa çıkarıldı!

Enpara.com çok iddialı bir kredi kartı ürünü çıkardı. Bu kart aidat almadığı gibi size aidat ödüyor! üstelik ömür boyu kart aidatı alınmayacağı da sözleşmede açıkça yazılmış durumda.

Bu kartın bir kredi kartından hiçbir eksiği yok. Üstelik kartınızı düzenli bir şekilde kullandığınızda da yıllık 100 TL olmak üzere en az 2 yıl kart aidatı alabiliyorsunuz. Finansbank’a özel sunulan taksit avantajlarının tümünden faydalanabilirsiniz.

Üstelik bu kartla her ay 1.000 TL’ye kadar olan 3 adet taksitsiz tek çekim olan harcamanızı herhangi bir faiz ve ücret ödemeden sonradan taksitli işleme çevirebilirsiniz. Bu karta sahip olabilmek için şuanda enpara.com müşterisi olma şartı aranmaktadır.

Ayrıca bu kartta temassız özellik de bulunmaktadır. Temassız ödeme özelliği bulunan işyerlerindeki POS cihazlarından günlük toplamda 50 TL’ye kadar temassız ve şifresiz işlem yapabilirsiniz.

Artık bankaların müşteri odaklı çalışması gerekiyordu ve bunu ilk yapanlar en çok müşteri kazanan olacaktır. Bu gibi müşteriye kazandıran bankaları tebrik ediyoruz ve herkesin başvurup kullanmasını tavsiye ediyoruz. Müşteriyi düşünen bankaların olması müşterileri mutlu edecek ve kullanım da bu ölçüde daha fazla olacaktır. Siz de başvurmak için enpara müşteri olabilirsiniz. Müşteri olduktan sonra kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın