[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #25315  11-08-2012 15:07 GMT+2 saat  

ahmet

Tecrübe Puanı.: 0%
Ruh Hali: Belirtilmedi.
Ülke:
Meslek:
Bu test bu aralar bloglar arasında sıkça dolaşıyor, bende stumble ederken denk geldim. Test kısaca şöyle; yeni askerlere yukarıdaki resimler gösteriliyor ve resimlerde görülen rakamları okuyup okuyamadıkları soruluyor, ve bu sonuçlara göre askerlerde görülen psikolojik sonuçların sınıflandırması şöyle;

1. resmi göremiyorsa; yüksek sinirlilik, ikilem yaşamaya müsait. Tavsiye edilen tedavi yöntemi daha fazla fiziksel egzersiz ve soğuk duş.

2. resmi göremiyorsa; ortalamadan düşük zeka seviyesi, karmaşık ekipmanlarla çalışması sakıncalı.

3. resmi göremiyorsa; muhtemelen alkolik, günlük gıda miktarı arttırılmalı, daha fazla fiziksel egzersiz yapmalı, doğrudan gıda ile ilgili işlerde kullanılmamalı.

4. resmi göremiyorsa; şiddet eğilimli, mutlak disiplini sağlayabileceği için kesinlikle takımının başına getirilmeli.

5. resmi göremiyorsa; sonradan ortaya çıkabilecek homoseksüellik eğilimli. Aynı cins ile yalnız kalmamasına özen gösterilmeli.

6. resmi göremiyorsa; şizofren başlangıcı. Daha detaylı bir inceleme yapılması gerekir.

#2299 numaralı yönetmeliğe göre her asker bu testten geçirilmelidir.