[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #7162  03-09-2007 19:52 GMT+2 saat  

zeambing

Aktif Üye

Tecrübe Puanı.: 68.1%
Ruh Hali: Neþeli
Mesaj 1051
Ülke:
Meslek: 3 kilo 1 milyoncu
Facebook'ta Paylaş
OLaa en süper guruba düştük grup şöyyle

*İNTER
*PSV
*CSKA MOSCOW
*FENERBAHÇE

İnter
italya liginin lideri geçen sezoun küme düşünler sonrası champions kulüler ligine kaldı en çok dikkat edilmesi gereken takım adriaonu konusu hala tazeliğini koruyur adriano gelirse kezmanla çok uyumlu bir çift olabilir

PSV
2 yıl öncenin yarı finalisti ama şimdi oynadıkları futbol içler acısı 2. ligten çıkan takımla 1-1 berabere kaldıktan sonra moraller bozuldu.2 sezon önce kendi evimizde 3-0 yendiğimiz PSV eski gücünde değil bunu birtek ben değil fatih hocamda söyledi.Ronald cooman yada herneyse kezmana sıkı önlem alıcaklarını belirterek çıkma şansı sen fazla inter sonrada kendileri olduğunu söyledi maçlarda gözücez diyen zico biz fenerbahçeyiz kimseden korkmayız dedi

CSKA MOSCOW
2002-2003,2003-2004 liglerinin uefa kupası şampiyonu rusla liglinde şampiyon oldular ama rusyada soğuk hava koşulları nedeyizle rusya maçlarının başka yerlere taşınması gerektiğini söyleyen UEFA iklim şartlarının daha uyumlu olduğu ülkelere maçları taşıyacam bende grubumuzdaki en güçsüz takım tarihinde hiç fenerbahçeyle oynamamasına rağmen gruptan lider olarak çıkacaklarını söylediler.

TAHMİNLERİME GÖRE ÇIKACAKLAR
*İNTER
*FENERBAHÇE

UEFAYA GİTÇEKLER
*PSV

AVRUPAYA VEDA ETÇEK OLAN TAKIM
*CSKA MOSCOW

bence böle olur PP::PP

Yazar Mesaj   #7233  10-09-2007 21:43 GMT+2 saat  

katl-i vacip

Süper Aktif Üye

Tecrübe Puanı.: 69.4%
Ruh Hali: Belirtilmedi.
Mesaj 1110
Meslek:
Facebook'ta Paylaş
eline sağlık...sağol ya inşallah tahminin gibi çıkarız gruptan...