Hepsiburada, Apple’ın Resmi Online Satıcısı Oldu!

Apple’ın Hepsiburada.com ile yaptığı anlaşma gündem oldu. İki şirket arasında yapılan anlaşma ile Hepsiburada, Apple’ın Türkiye’deki ilk ve tek yetkili online satış noktası oldu. Hepsiburada, artık Apple’a özel bir sayfaya sahip.

hepsiburada apple resmi saticisi oldu

ABD merkezli dev şirket olan Apple, Türkiye’deki dağıtım ağını daha da geliştirmek için çeşitli faaliyetlerde bulunuyor ve şimdi, Apple’ın girişimlerine bir yenisi daha eklendi. Apple şirketi Türkiye’nin en büyük online satış platformlarından biri olan Hepsiburada.com ile büyük bir anlaşma yaptı. Bu yapılan anlaşma ile Hepsiburada, Apple’ın Türkiye’deki tek yetkili e-satış yeri oldu.

Bu dev anlaşma sonrasında Hepsiburada, Apple’a ait ürünler özel bir satış sayfası oluşturdu. Apple’a özel olarak tasarlanan bu sayfada Apple’a ait olan tüm ürünler satışa sunuluyor.

Anlaşmayla ilgili açıklama yapan Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ, Apple’ın resmi olarak online satışını yapan dünyada sayılı şirketlerden Türkiye’de ise tek online yetkili satıcısı olduklarından dolayı gurur duyduklarını söyledi.

Apple için özel olarak oluşturdukları sayfayla ilgili Murat Emirdağ, bu sayfayı Apple kullanıcılarının alışık olduğu bir şekilde hazırladıklarını anlattı. Bu sayede tüketiciler, Apple’ın resmi sitesinde olduğu gibi bir arayüzle karşılaşacaklar ve aslında kendilerini Apple sitesinde gibi hissedecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir