[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #23979  03-10-2011 20:26 GMT+2 saat  

moonlight

Admin

Tecrübe Puanı.: 96%
Ruh Hali: Neþeli
Mesaj 4213
Ülke:
Meslek: gecelerin adamı :))
Facebook'ta Paylaş
SSK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA (SSK SİCİL NO İLE)

Devletin resmi sitesi Turkiye.gov.tr'de online olarak SSK Hizmet Dökümü Sorgulaması yapabilirsiniz. SSK sorgulaması için bu sayfaya bakınız. ÖNEMLİ NOT!: SSK Hizmet Dökümü Sorgulaması hizmetinden yararlanmak için en yakın PTT şubesine gidip, TC Kimlik No'nuzu bildirerek, 1 TL karşılığında "e-Devlet şifresi" almanız gerekmektedir...

TC KİMLİK NO İLE SSK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA

Devletin resmi sitesi Turkiye.gov.tr'de TC Kimlik No ile SSK Hizmet Dökümü Sorgulaması yapabilirsiniz. SSK sorgulaması için bu sayfaya bakınız. ÖNEMLİ NOT!: SSK Hizmet Dökümü Sorgulaması hizmetinden yararlanmak için en yakın PTT şubesine gidip, TC Kimlik No'nuzu bildirerek, 1 TL karşılığında "e-Devlet şifresi" almanız gerekmektedir.
SSK, SSK Hizmet Dökümü, SSK No, SSK Sicil No Sorgulama, SSK Sicil No ve TC Kimlik No ile SSK Hizmet Dökümü Sorgulama, SSK Maaş Hesaplama, SSK Emeklilik Süresi, ssk, SSK Öğrenme, ssk, SSK Sorgulama, SSK Pirim, SSK Kurumu, ssk hizmet dökümü sorgulama, SSK Hakkında Bilgi, SSKHizmetDökümü, SSK Sorgu, SSK İsteğe Bağlı Sigorta, SSK SORGULAMA, SSK SORGULAMA, ssk hizmet dokumu, SSK Borçlanması, SSK Sorgu, SSK Primim Ödeniyormu?, Sosyal Sigortalar Kurumu, ssk aylık, ssk, sgk, ssk gov tr, ssk sorgulamasi, ssk bilgi, Hatalı aramalar: ssk gov, ssk.com, sssk, www ssk, sgk.gov.tr, ssk sorgulama, ssk gov, nerden öğrenebiliriz bakabilirim ne yapmalıyım kaç gün çalıştım sigortam yattımı günü doldumu