[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #25671  20-10-2012 13:20 GMT+2 saat  

ahmet

Tecrübe Puanı.: 0%
Ruh Hali: Belirtilmedi.
Ülke:
Meslek:
Pelin Akil Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kaç Cm? Kaç Kilo? Kaç Doğumlu? Doğum Tarihi? Kaç Beden? Hangi Üniversiteden Mezun? Nereli?, Biyografisi, Biyografi, Hayatı Kiminle Evli? Evli Mi? Çocuğu Var Mı? Ne Zaman Doğdu? Kocası Kim? Suskunlar Dizisinden Nisa

Adı: Pelin Akil
Doğum Tarihi: 17 Ağustos 1986
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: 2008 Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Oyunculuk
2007 İstanbul Üniversitesi Müzikal Tiyatro
Boyu: 172 cm
Kilosu: 58 kg
Saç Rengi: Kumral
Göz Rengi: Kahve
Ten Rengi: Beyaz
Beden: 38
Ayakkabı No: 38

Film ve Dizileri: Kesişme, Kısır, Rüyada,Amatör Tiyatro Kanlı Nigar, Candela Tiyatro Rent Müzikali, Seksenler, Kurt Kanunu, Arka Sıradakiler, Suskunlar

Hakkında:
Pelin Akil 17 Ağustos 1986 senesinde İstanbul’ da dünyaya geldi. Sinema ve Tiyatro üzerine eğitim alarak televizyon oyunculuk yeteneğini geliştirmek isteyen Pelin Akil, İstanbul Üniversitesi Müzikal Tiyatro Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde okudu.

Sanatçı bir çok sinema, reklam ve televizyon dizisinden rol aldı, İtalya ve İngilizce dillerini biliyor.

Özellikle Arka Sıradakiler dizisinde Zehra rolü ile başarılı performansı ve oyunculuğu ile izleyicilerin sevgisini kazanan Pelin Akil 2012 yılında Show Tv dizisi olan Suskunlar’da rol almaya başladı.

Resimleri - Fotoğrafları: Fotoları, Plajda, Bikinili Resimleri, Frikik, Frikikleri, Bacak, Bacakları, GALERİ