[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #8247  01-01-2008 19:16 GMT+2 saat  

zeambing

Aktif Üye

Tecrübe Puanı.: 68.1%
Ruh Hali: Neþeli
Mesaj 1051
Ülke:
Meslek: 3 kilo 1 milyoncu
Facebook'ta Paylaş
Evet dediğim oldu guruptan inter ve fenerbahçe çıktı şimdi rakibimiz "F.C Sevilla"
herkes tarafından beğenilen bir kura bu öncelikle
ARTHUR ZİCO;
"bence çekebileceğimiz en iyi kurayı çektik M.UNİTED,CHELSEA,ARSENAL,REAL MADRİD gibi takımlar varken SEVİLLA yı çekmemiz gerçekten büyük bir şans bir türkiye rekoru kırdık ve GALATASARAYI arkamızda bırakmaktan memnunuz.Galatasaray zamanında guruplardan 10 uanla çıkmıştı ama biz 11 puan alarak Galatasaraydan daha üstün bir kulüp olduğumuzu tekrardan gösterdik ama herşeye rağmen Sevilla güçlü ve liginde güçlü takımlara kafa tutabilen bir takım.Biz FENERBAHÇEyiz ve Sevillayı eleyebilecek gücümüz var." dedi daha sonra
ALEX DE SOUZA;
"Sevilla gerçekten güçlü bir kulüp ama REAL MAMDRİD,ROMA ya göre kıyaslanırsa Sevilla kulağa daha hoş geliyor.ÖZellikle defanstaki futbolcuların dikkat etmesini söyleyen ALEX çok iyi forvetleri var özellikle Luis Fabiano ve Frederic Kanouté ye sıkı önlem alırsak her iki maçıda kazanarak adımızı çeyrek finale yazdırırız.Ben çok kolay bir karşılaşma olacağını zannetmiyorum. Bizim açımızdan zor bir eleme turu olacak ama şansımız var. İlk maç burada olduğundan, kendi sahamızda oynayacağımız maçta avantajı yakalamamız gerekiyor."diyerek seyircileri maça davet etti