Efsane Deodorant Old Spice

Efsane Deodorant Old Spice

1938′ den beri deodorant işi ile uğraşan Old Spice bir çok insanın aklında çok fazla yer edinmiştir. Yeni ve çok pahalı deodorantların aksine ucuz, kaliteli ve efsane kokusu vardır. Ancak bazı nedenlerden dolayı Türkiye’ ye gelişi durdurulmuş ve oldukça değerlenmiştir. Bir zamanlar her kuaförde bulunan bu deodorant artık çok zor bulunmaktadır. Ancak yurt dışından hala kolaylıkla getirilebilmektedir.

Bir kokusunu alan her kokusunu denemek istemektedir ve kokusu da çoğu kadının da çok hoşuna gitmektedir. Bir çok insanın alışkanlık haline getirdiği bu deodorantı herkesin denemesi tavsiye edilmektedir. En önemli ve en çok sevilen kokusu bear glove adlı kokusudur. Bu güzel kokunun bir çok farklı çeşidi vardır. Bu kokuyu stick deodorant, sprey deodorant, duş jeli, şampuan, traş köpüğü gibi çeşitlerle dekullanabilirsiniz. Stick deodorantların da çeşidi mevcuttur. Ter önleyici ve koku, sadece koku, ter önleme yumuşak sürüş hissi ve koku. koku ve yumuşak sürüş hissi gibi çeşitleri mevcuttur. Denemenizi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Devletlum Ne Demektir? başlıklı makalemizde devletlim anlamı, devletlum anlamı ve devletlum ne anlama geliyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın