Vine’de Kullanılan Müzikler

Twitter‘ın yeni uygulaması olan Vine ile hayatınızda yaşadığınız her anı kaydederek ve paylaşarak arkadaşlarınız ve aileniz için basit ve eğlenceli bir şekilde kısa, güzel, özel döngülü videolar oluşturabilirsiniz. Akıllıca düşünülerek yapılan bazı videolar gerçekten eğlenceli ve komik olabiliyor ve ilerleyen zamanlarda daha da yaygınlaşarak daha eğlenceli, komik videolar ortaya çıkabilir.

Vine videoları çekilirken kullanılan bazı müzikler var ki gerçekten çok karşımıza çıkıyor. Bu sık kullanılan müzikleri, merak edip de bu müzikleri arayıp dinlemek isteyenler için mümkün olduğunca bu konu altında sizlerle paylaşacağım. Siz de Vine’de video çekilirken kullanılan bu müzikleri bizimle paylaşabilirsiniz.

vine-funny-comic

Finatticz – Don’t Drop That Thun Thun:

 

J. Dash ft. Flo Rida – WOP

WOP adlı bu müzik dans kareografileri yapılıyor. Birçok dans videosuna sahip ve şu aralar danslar için en çok kullanılan müziklerden. Aşağıdaki video en popülerlerinden:

 

Bir önceki yazımız olan Justin Bieber Taylor Swift'e Şaka Yaparsa... başlıklı makalemizde Justin Bieber Taylor'a Şaka Yaptı, Justin Bieber'ın Taylor Swift'e Yaptığı Şaka ve Justin'in Taylor'a Şakası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın