Belki Biraz Kimdir, Grup Üyeleri Kimlerdir Gerçek Adı Nedir?

Aklımda biri var isimli parçanın viral listeye girmesiyle birlikte merak edilen isimlerden biri olmayı başaran Belki biraz kimdir ? hakkında tüm bilinenleri sizlerle paylaşıyoruz.

belki biraz kimdir grup uyeleri kimlerdir gercek adi nedir

Aklımda biri var, Namütejani, Yarıda kalan şeyler, Ölmem gerek, Senle, Adını bilmediğim, Olur mu hiç, Şikayetname, Kime ne, Biri var biri yok gibi parçaları vardır.

Emir Doğan (vokal ve elektro gitar), Aziz Mete Şahin (bas gitar) , Orkun Temeltaş (elektro gitar) ve Arda Öngül (bateri) ‘den oluşuyor. Hayatımızda sıkça yer alan olasılık ile belirsizlik kavramlarını isminde bulunduran grup 2019 da kuruldu. Grup 2019 da ilk single olarak ”Yarıda Kalan Şeyler” daha sonra 2020 de ”Modafinil” albümü , ”Düşün” ve ”Lafı Uzatmadan” Singlelarını ve 2021 de ”Namütenahi” single’ını ve ”Amorf” albümünü paylaştı. Belki Biraz grubunda çoğunlukla şarkıların yazarı Emir Doğan olur. Bu yüzden grubun stabil bir tarzı vardır diyemeyiz. Ama şarkıların üzerinde oldukça çalışılmış ve emek sarf edilmiş diyebiliriz. Çalışmalarını İstanbul’da herhangi bir müzik stüdyosunda yapabilse de grup, kayıtlarını genellikle evden alır. Belki Biraz Grubuna İnstagram , Twitter veya belkibiraziletisim@gmail.com adresinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Hakkında daha fazla bilgiye sahipseniz yorumlar kısmında yazarak herkesle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir