Net Avantaj Güvenilir Mi?

Net Avantaj güvenilir mi?

net avantaj guvenilir mi

Net avantaj 2014 yılı itibariyle faaliyete başlamıştır. Web mağazaları yanı sıra fiziki mağazaları da bulunuyor. İstanbul Küçükçekmece’de mağaza mevcut. Sitede kredi kartı bilgileri 256 Bit SSL sertifikası ile korunuyor ve Türkiye Finans Pos ile birlikte iyzico ödeme sistemleri altyapısı da kullanılıyor. Kredi kartı bilgileri online mağazalarda mağazalar tarafından görülmez ve bu sebeple de alıcılar için güvenlidir..

Ayrıca kredi kartı kullanmayanlar veya kredi kartını çekindiği için internette kullanmayanlar için “kapıda ödeme” sistemi mevcuttur. Sipariş verdiğiniz ürünün ödemesini kapınızda kargo firmasına nakit olarak kolayca ödeyebilirsiniz. Kapıda ödeme sistemi, kart kullanmayanlar veya kullanmak istemeyenler için oldukça ideal bir tahsilat sistemdir.

Netavantaj.com adres ve telefon bilgilerini açıkça paylaşıyor yani bilgileri şeffaf. Telefon numarasını ve adresini bildiğiniz üzere bu şekilde her site vermiyor. Bilgilerini açıkla paylaşmayan hiçbir alışveriş sitesine güvenmeyiniz. Herhangi bir sorunda muhatap bulamayacağınız gibi şikayette bulunacağınız gerçek bir şahıs veya firma da olmayabilir.

Netavantaj firmasına ulaşmak için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.
Mağaza / Merkez adres: Cennet Mah. Reyhan Cad. No:118 Küçükçekmece – İstanbul
Web Sitesi: www.netavantaj.com
Telefon: 0850 840 14 15
Mail: bilgi@netavantaj.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir