Paypal Nakit Kapanıyor!

Paypal nakit kapanıyor

Ülkemizde Paypal Nakit kart çok fazla tutulmadı ve yoğun bir kullanım oranına ulaşamadı. Kart 5 TL olarak ücretlendirildi ve ücretsiz olmadığı için de birçok kişi de bu sebeple karta bakiye yüklemedi. Bugün itibariyle de kapanma bilgisi yayınlandı. Paypal Nakit 31 Temmuz 2016 tarihinde kapanacak ve bu tarihe kadar kullanım yapmanız gerekmekte. 1 Mayıs 2016 tarihinden sonra yükleme yapılamacaktır.

Yapılan açıklama:

Önemli Duyuru

Türkiye’de son iki yıldır TEB iş birliği ile yürüttüğümüz ön ödemeli PayPal Nakit Kart programının durdurulmasına karar verilmiştir.

Bu süreçte siz değerli kullanıcılarımızın tüm sorularını yanıtlamak ve kart bakiyenizi kolaylıkla çekebilmenize yardımcı olmak için PayPal Nakit Kart müşteri hizmetlerimiz 7 gün 24 saat hizmetinizde olacaktır.

Kart bakiyenizi 31 Temmuz 2016 tarihine kadar;

  • MasterCard geçen yerlerde kullanabilir,
  • TEB ATM’lerinden yıllık nakit çekim limitiniz kadarı nakit olarak çekebilir,
  • TEB şubelerinden  1 Haziran 2016 tarihi itibariyle nakit olarak alabilirsiniz.

Kart yüklemeleri 1 Mayıs 2016 tarihinde sona erecektir. Bu süreçte kullanıcılarımıza verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sorularınız için; PayPal Nakit Kart müşteri hizmetlerine  0 212 331 70 75 numaralı telefonu arayarak veya destek@paypal-nakit.com adresinden e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için https://www.paypal-nakit.com/tr/yardim adresinden Sık Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

paypal-nakit-kapaniyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir