Nufrain Kimdir, Gerçek Adı Nedir?

Batuflex ile birlikte yapmış olduğu Calvin Klein isimli şarkı ile viral listelere girmeyi başarmışlardır. Bu çıkışla birlikte Nufrain kimdir merak edilen konulardan biri olmuştur. Bu kişi ile ilgili tüm bilinenleri sizlerle paylaşıyoruz.

Gucci Backpack ve Telefon isimli teklileri bulunmaktadır. Nufrain instagram hesabını kullanmaktadır ancak kendisi hakkında hiçbir bilgi bulunmamaktadır. Nufrain gerçek adı nedir ? Gerçek adı Bora Albayraktır. Bora Albayrak. İstanbul – Maltepe gencidir. 18 yaşındadır. Mesleği Öğrenci, boş zamanlarında Sosyal Medya Uzmanlığı yapmaktadır. Arkadaşı Roni’den aldığı öneri ile müzik işine başlamıştır. Şarkıcı hakkında bildikleriniz varsa yorumlar kısmında yazarak herkesle paylaşabilirsiniz.

7 comments

  1. Ismimi bulursaniz soyleyin 😁

  2. Gerçek adı Bora Albayraktır.

  3. kolpa tureme ya benim dost ama oyle yani

  4. gerçek adı bora

  5. Gercek adim Batu Kahraman İstanbulda yaşıyorum 5 yila yakındır müzikle ugrasiyorum. Sevgilimin ismi Nisa, dogum tarihim 13.05.2003 iyi çalışmalar

  6. Gerçek Adı, Bora Albayrak. İstanbul – Maltepe gencidir. 18 yaşındadır. Mesleği Öğrenci, boş zamanlarında Sosyal Medya Uzmanlığı yapmaktadır. Arkadaşı Roni’den aldığı öneri ile müzik işine başlamıştır.

  7. Gerçek Adı, Bora Albayrak. İstanbul – Maltepe gencidir. 17 yaşındadır. Mesleği Öğrenci, boş zamanlarında Sosyal Medya Uzmanlığı yapmaktadır. Arkadaşı Serialy’den aldığı öneri ile müzik işine başlamıştır.

Bir Cevap Yazın