Simply Duracell Nedir, Ne Demek?

Pil hayatımızda en önemli şeylerden biri haline geldi. Gerek kumandalar gerek saatler ya da diğer bazı elektrikli cihazlarda piller sıklıkla kullanılıyor.

Duracell piller de piyasadaki tartışmasız en kaliteli pillerden biri olarak biliniyor. Piyasada Duracell marka piller pahalı olarak satılırken şimdilerde ise market gibi kanallarda Simply Duracell markalı piller bulunuyor ve çok daha ucuz fiyatlarda. Peki Simply Duracell ne demek ?

Simply Duracell pillerin diğerlerine göre daha düşük güçte ve daha kısa ömürlü olduğu yazılıyor. Bu bilginin ne kadar doğru olduğu belli değil ancak ürünler daha ucuz satılıyor. Ürünün üzerinde ve açıklamalarında herhangi bir bilgi mevcut değil. Simply kelimesi İngilizce olarak da basitçe ve özensiz anlamı taşımaktadır. Yani basit ve kısa ömürlü olması olası. Aniden bitebilmesi yani daha önce bitebilmesi de kaçınılmaz gözüküyor.

Bir önceki yazımız olan 21 Haziran-2 Temmuz 2021 Arası Okul Var Mı? başlıklı makalemizde 21 haziranda okul var mı, haftaya okul var mı 2021 ve telafi eğitimi ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir